AKTUALITY

Příjímáme přihlášky na vánoční zájezdy

 


 

Přijímáme přihlášky na vánoční zájezdy. V letošním roce jsme pro vás připravili i zcela nové akce, které se vám jistě budou líbit. Jako v přecházejících letech pořádáme zájezdy do vánočně vyzdobených Drážďan, Vídně, Minichova a dalších měst. V nabídce máme ale i množství tuzemských vánoční výletů. Podrobné informce vám rádi poskyntneme v naší cestovní kanceláři nebo na tel. čísle 777 613 614.

 

NĚMECKO – DRÁŽĎANY(dějepis, přírodopis,výtvarná výchova,zeměpis)

Drážďany jsou nezřídka  přezdívány  jako  Florencie na Labi a to předevšímdíky nádherným barokním stavbám, jaké nemají v Německu obdoby. Většinaměsta vč. historického jádra byla při ničivém bombardování zničena. Drážďanským patriotům se však povedlo nemožné a dnes se lze opět obdivovat opravené majestátní paláce a kostely. Naším programem je dopoledne pěší procházka městem, odpoledne návštěva světoznámé obrazárny Zwinger nebo úžasného muzea hygieny, v pozdějších odpol. hodinách návštěva jednoho z nejstarších adventních trhů v Evropě.  Cena: 385,- Kč vč. vstupů (44 +3zdarma)

 

RAKOUSKO – VÍDEŇ (dějepis, zeměpis, němčina, výtvarná výchova)

Vydáme se po stopách největších evropských panovníků. Podíváme se k zámku Schönbrunn, k bývalému císařskému panství Hofburg, které připomíná slávu habsburské dynastie. Předcházet naší pěší procházce městem bude okružní jízda Ring Strasse. Navštívíme Umělecko-historické muzeum. Setkat se zde můžeme i s předměty, které sloužily pro vědu a výzkum Rudolfu II, obrazy světoznámých malířů,předměty ze starého Egypta, Řecka a Říma. Návštěvu ukončíme na známém radničním adventním trhu. Cena: 680,- Kč vč.vstupů (44+3 )

 

RAKOUSKO – LINZ aneb okno do budoucnosti (dějepis, zeměpis,informatika, fyzika, matematika, občanská výchova)

Ve velmi zajímavém interaktivním muzeu můžete vidět roboty rozestavěné v různých tvarech, vyzkoušet můžete klonování rostlin, ovládat počítač pomocí očí, podívat se na svoje kosti a vnitřnosti, prozkoumat nejmodernější technologii 3D projekce a zjistíte k čemu slouží tzv giga pixl fotografie. Při cestě se zastavíme v bývalém koncentračním táboře Mauthausen, prohlédneme si město Linz, které láká svými památkami a program zakončíme na vánočních trzích.  Cena:  720,- Kč vč. vstupu (44 + 3 zdarma)

 

RAKOUSKO – STEYR a čertovský den

Navštívíme rakouské město Vánoc, kde na nás čeká dráha světem Vánoc, projedeme kolem andílků, kteří připravují a balí dárečky, nahlédnete do štědrovečerních pokojů všech kontinentů a skoro všech evropských zemí. Odpoledne navštívíme vánoční trhy příjemný den zakončíme čertovskou show (kolem 500 čertů) u jezera Attersee. Tento program je pouze v sobotu a proto doporučujeme také organizovat rodiče-děti. Organizátorům ze školy náleží stejná provize 3 míst zdarma. Cena: 690,- Kč (44 + 3 zdarma) vstupné: 2,-Eu muzeum, 4 EU vláček, 3 Eu show

CENY JSOU KALKULOVÁNY PŘI ODJEZDU Z PRAHY

 

Z tuzemských zájezdů vám nabízíme:

 

Vánoce před 100 lety

výlet do skanzenu v Přerově nad Labem, kde v jednotlivých chalupách se děti seznámí s jednotlivými svátky zimy od sv. Martina až po Tři krále

 

Čerti a čertoviny

Nezapomenutelný výlet do opravdového pekla. Chcete vědět jak čerti bydlí a co je nového v pekle? V předvánočním čase se nám otevřou brány pekelné a my nakoukneme. Zve nás sám Lucifer. Zjistím, že ani čerti to nemají jednoduché.Výlet je určený především pro zábavu a tak strach necháme doma

 

Pověsti a čas Vánoc

Pohádky a pověsti to vše patří neodmyslitelně k času Vánoc. Nebe, peklo, betlémy a jak vypadaly staročeské Vánoce. V tvořivé vánoční dílně si vytvoříme nějakou vánoční ozdobu nebo tradičním způsobem nazdobíme vánoční stromeček. Tento malý dárek si také odvezeme domů.

 

Perníková chaloupka

Jak se má asi ježibaba o Vánocich, nezapoměla napéct nové perníčky. Dozvíme se jak to bylo opravdu s Jeníčkem a Mařenkou a nezapomeneme ani na vánoční tradice a zvyky. Chutný perníček si odvezeme domů.

 

Kouzelné Vánoce s Pavlem Kožíškem

kouzelnická vánoční show s naším největším kouzelnickým mágem Pavlem Kožíškem v jeho divadle. Uvidíme množství triků a spoustu zábavy zažijeme během jednoho dopoledne. Pro děti je připravená autogramiáda a fotografování s Pavlem Kožíškem.

 

Jak se vyrábí vánoční ozdoba

exkurze do tradiční sklářské výroby, kde Vánoce mají po celý rok. Klasická výroba foukaných vánočních kouliček, špiček a jiných ozdobiček. V podnikové prodejně si můžeme i něco hezkého na letošní stromeček koupit.

 

Vánoční Praha

pro mimopražské ale i pražské děti máme připravenou procházku vánoční Prahou s povídáním o historii ale i vánočních zvycích. K Vánocům patří mlsání a tak navštívíme také muzeum čokolády.

 

 

CENY JSOU DOHODOU PODLE MÍSTA ODJEZDU. INFORMACE NA TEL. ČÍSLE 777613614

 
 

Vlakem do stanice Praha


 

Nová akce ve spolupráci s Českými drahami. V rámci zvýhodněné jízdenky pro školní skupiny podporujeme tímto projektem poznávání  mládeže našeho hlavního města Prahy. Pro školní skupiny máme připraveno množství programů, které jsou rozděleny do několika tématických celků. Pro vícedenní výlety škol máme připravené levné ubytování nedaleko centra.

Tato cenově zvýhodněná akce platí do 10. prosince 2011. Cena dopravy vlakem se pohybuje v rozmezí 60,- Kč - 200,- Kč pro obě cesty. Tedy zpáteční jízdenka. Podrobné informace vám rádi sdělíme v cestovní kanceláři nebo na našich telefonních číslech příp. emailu.

Rozdělení tématických celků:

Praha historická, Praha technická, Praha kulturní, Praha pro nejmenší, Praha zajímavá

Všechny programy jsou přibližně na 4 - 6 hodin a cenově se pohybují od 110,- Kč do 160,-Kč/žák, pedagogický dozor má na 10 dětí 1 místo zdarma.

Ke všem progamům je pro vás připavený průvodce, který se o vás bude po celou dobu vašeho pobytu v Praze starat. Nechybí ani soutěže o ceny.

Pro návštěvníky z větší dálky máme připravené i levné ubytování  nedaleko centra Prahy za 300,- Kč vč. snídaně. Pokoje jsou vícelůžkové a sociální zařízení je na chodbě.

 
 

Naše cestovní kancelář získala titul živnostník roku 2011 pro Ústecký kraj

 


 

Naše cestovní kancelář získala titul živnostník roku 2011 pro Ústecký kraj a postupuje do celostátního kola, které se bude konatat 7. prosince 2011 v Praze. "Na vítězném živnostníkovi jsme se shodli jednoznačně" sdělil o rozhodování poroty její předseda Karel Vild, segment manažer malých a středních firem společnosti ČEZ Prodej. O živnostenský titul bojovalo 277 podnikatelů.

 

"Paní Schürgerová podniká v cestovním ruchu, který je potřeba v Ústeckém kraji podporovat. Navíc se nám líbil její nápad a pozitvní přístup." vysvětlil porotce Jan Eisner, nanažer rozvoje obchodu a akviice Poštovní spořitelny. Tento titul nás zavazuje a budeme se i nadále snažit, aby české děti poznávaly nejen zahraničí, ale i památky v tuzemsku. Proto také v současné době pracujeme na novém projektu - Odemkni bránu Čech. Bude se jednat o nové zážitkové poznávací zájezdy.

 
 
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20 | 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q