AKTUALITY

Úspěšná akce pro děti Záhadný poklad je opět zde

Záhadný poklad Jana Zbyňka Z. z Házmburku je zážitkový celodenní výlet v Budyni nad Ohří.

Pokud chcete s dětmi zažít nezapomenutelný výlet jeďte v týdnu od 7. do 11. června do Budyně nad Ohří. Hradní pán, který se přenesl spolu s ostatními postavami pomocí stroje času na hrad si vás zve jako malé učence. Vše se odehrává kolem roku 1600. Setkáte se se slavnými hvězdáři, uvidíte pana Jessenia, pan Radovský – alchymista bude již 6. rokem zkoušet vyrábět zlato a elixír mládí…..

 


 

 

Na závěr už budete vědět co to je záhadný poklad, kde se skrývá a proč jste ho hledali. Divadelní vystoupení „Příběh hradu“ je tečkou za tímto dnem plným her, soutěží a poznání.

 
 


 

Poznatky a připomínky z loňského ročníku


Velmi zdařilá akce. Moc se nám u Vás líbilo. Promyšlená organizace, zajímavé dobové hry, soutěže, osobnosti. Krásné prostředí.

Program se nám moc líbil. Byli jsme spokojeni.

Bylo to super!!! Děkujeme J

Pěkné oblečení, děkujeme za program, bylo to pěkné

Výlet se nám moc líbil. Byly zde hezky znázorněny historické postavy šlechticů. Především pan Kepler. Hezká byla i naučná stezka. Pěkné sladění se Stánkami. Děkujeme za hezký zážitek. Celá třída 8.E

Bez připomínek, byli jsme moc spokojení, rádi se vrátíme. Žáci 3. B

Hrad se nám líbí, jsme rádi, že jsme tu mohli být

Velmi zdařilé! Skvělé prostředí, scénář, pěkné „herecké“ výkony historických postav. Nejvíce se hodí pro žáky 4. ročníků! Případně 5. roč. Starší žáci už ne. Technická připomínka: u naučné stezky chybí koše na odpadky (alespoň 1 na startu!) Díky a budeme vás propagovat!
 

 

Děkujeme za připomínku. V příštím roce napravíme.


Moc se nám tu líbilo, dobrá organizace, děti si vyhrály a ponaučily se. Děkujeme

Moc se nám to tu líbilo. Rádi bychom se sem v nejbližší době vrátili. Nevíce se nám tu líbil Tycho de Brahe a Jesenius. Jsme rádi, že jsme se sem dostali. Děkujme za pěkný výlet.

Vtipné, zajímavé představení + bez zdlouhavého vyprávění

Bez připomínek. Velice pěkné. Děkujeme

Pěkné, na naučné stezce více obrázků (pro starší děti)

Dětem se líbyly hrané scénky, historické kostýmy, procházka naučnou stezkou

S programem jsme byli spokojeni. Postavy byly velmi pěkně vybrané, děti pěkně zapojili do děje.

Pobavila nás Anča. Vše tu bylo super. Jenom škoda, že byla taková zima. Bylo tady všeho dost, občerstvení, suvenýry a spousty zábavy. Děkujeme

Více o životě Tycho de Brahe a Jana Keplera

Hodnotíme pozitivně organizaci celé akce, děti zejména zaujala jednotlivá stanoviště, velmi ocenily p. Z. Zajíce, jeho vtip a poutavé vyprávění

Postavy se nám líbyly moc i atmosféra, služka byla skvělá, pitva byla přiměřeně odpudivá a alchymista byl zajímavý ale lakomý J (chceme více kamínků) a stříbrňáků TAKY!
 

 

Dočkali se – vyhráli soutěž o záhadný poklad


Chválíme nápad a děkujeme za realizaci

Dětem se zdála naučná stezka moc „odborná“. Jinak se vše líbilo.

Málo času! Dlouhé čekání mezi stanovišti! Libila se Anča, Koperník

Byli jsme velmi spokojeni s náplní programu, který se dětem líbil. Domníváme se, že nás, litoměřické, obohatil o spoustu nových poznatků. Mrzí nás však, že jsme nevěděli, že můžeme přijet dřív, aby si děti užily i připravených her. Ani jsme nestihli projít celým programem

 

Alchymista měl málo páry a kouře. Ostatním nic nechybělo a všem se tu líbilo. Děti se i něco dozvěděly, prostě super

+úspěch měli všicni uvnitř hradu (nejvíce služebná Anča)
- moc dlouhé čekání mezi „Stanovišti“
Jinak dobrý nápad pro akci pro děti.

Moc se nám to líbilo, až na to, že pár kartiček na stromě chybělo
Zš Česká Lípa
Naučnou stezku jsme připravovali den předem a někdo nám některé kartičky ze stromu strhl. Další dny bylo již vše pořádku. Omlouváme těm, kteří byli 9.6.


 

 

Veselý školní autobus získal cenu 1. místo pro organizovanou turistiku.

Soutěž Ceny Kudy z nudy 2009 probíhala ve dvou kategoriích. O nominacích v kategorii Ceny portálu Kudy z nudy rozhodli sami návštěvníci internetových stránek, kteří své favority rozdělovali podle čtrnácti témat. Do kategorie Ceny turistických regionů nominovali jednotlivá místa přímo zástupci krajů a organizací cestovního ruchu, a upozornili tak na to nejlepší, co jejich oblast může nabídnout.

 


 
V květnu redaktoři portálu prověřovali tipy od veřejnosti, protože skutečná úroveň některých nabídek se lišila od prezentace na internetu. Kvalita a záruka, že v každém místě běžní turisté skutečně najdou slibované služby, je přitom pro portál Kudy z nudy velmi důležitá.

Hlasování o pořadí nominovaných proběhlo ve dvou kolech, jednak při hlasování odborné veřejnosti v rámci festivalu TOURPROPAG Písek ve dnech 19. až 20. května 2009, jednak při hlasování odborné poroty složené ze zástupců CzechTourism, Ministerstva pro místní rozvoj České republiky, Asociace krajů a Asociace turistických regionů a médií. To se uskutečnilo 22. května 2009 v Praze.

 
 


 

Slavnostní vyhlášení výsledků (a tedy tří nejlepších turistických nabídek v každé tematické oblasti a turistickém regionu) proběhlo 17. 6. 2009 v rámci Fóra cestovního ruchu v Praze. Veselý školní autobus získal cenu 1. místo pro organizovanou turistiku.


 
 
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20 | 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q