ZAHRANIČÍ
zahraniční destinace jsou velmi žádané, pojďme se společně podívat na možnosti, které pro Vás připravujeme s našimi dlouholetými obchodními partnery
Vyberte si z následujících destinací
 
Itálie

Chorvatsko

Španělsko  Německo  Holandsko Anglie  Rakousko

 


 

ITÁLIE

 Itálie je zemí, která má po Řecku nejdelší Evropskou historii. Dlouhé a bohaté dějiny zanechaly na tomto území množství památek. Je to země sýrů, vína, oliv, pizzy, mramoru, značek FIAT a FERRARI… K Itálii patří samozřejmě mimo jiné i jedinečná móda. Oděvní průmysl proslavil tuto zemi prakticky po celém světě.

 

     
   

CHORVATSKO

 

Chorvatsko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Jadranským mořem. Chorvatsko patří mezi turisticky nejpopulárnější země. Je proslulé křišťálově čistým mořem a nekonečnými zákoutími plnými zeleně. Pobřeží je lemováno více než 1200 ostrovy. Charakteristické jsou romantické zálivy s oblázkovými plážemi, malebná architektura, piniové a borovicové háje a dobrosrdečné, pohostinné obyvatelstvo. Počet ostrovů, ostrůvků, hřebenů a útesů je 1185a největšími jsou ostrovy Krk a Cres. Osídlených ostrovů je 67.

     
   

ŠPANĚLSKO

Španělsko je bezpochyby jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě. Naleznete zde stovky nádherných přímořských letovisk, které jsou plné vína a jídla z tradiční španělské kuchyně. Španělské království (Reino de España) leží na Pyrenejském poloostrově Španělsko láká svým teplým mořem, rozpáleným sluncem a překrásnou přírodou. Španělsko je zemí, kterou charakterizuje fotbal, flamengo, býčí zápasy či slavení fiesty. Je to prosluněné místo, které má svůj žár a temperament.

   
 

NĚMECKO

Jako nejbohatší a nejlidnatější země západní Evropy, představuje Německo významného člena ekonomických a politických organizací. Má bohatou a mnohdy také pohnutou historii (Svatá říše římská, Bismarckova Německá říše, Třetí říše Adolfa Hitlera, pád Berlínské zdi a sjednocení Německa). Německo dalo ale světu také rozmanitou kulturu – vynikající hudebníky, spisovatele nebo filozofy.

     
   

HOLANDSKO

Holandsko leží v severozápadní Evropě a je jednou z nejhustěji osídlených zemí na světe. Oficiální název země je Nizozemské království. Krajina rovná jako dlaň plná krásných větrných mlýnů, tulipánových polí a sýrů a krásného mořského pobřeží.

Holandsko je krajina, která se zavděčí e prostě všem - jak milovníkům krásné přírody, květin, tak i gurmánům s trhy s výbornými sýry, ale také turistům dychtícím po kulturních památkách nebo milujících výtvarné umění. Velikým lákadlem pro moderní světoběžníky je pak město Amsterdam. Domy bez záclon dávají nahlédnout do soukromí jejich obyvatel

     
 

ANGLIE

Velká Británie - země, kde vládne už desítky let královna Alžběta II., kde se řídí nalevo, země mlhy.Velká Británie byla dominantní průmyslová a námořní velmoc 19. století a hrála vedoucí roli v rozvoji parlamentní demokracie, vývoji literatury a vědy. Jako členský stát EU, se VB rozhodla zůstat mimo měnovou unii.

     
   

RAKOUSKO

Po celá století, až do konce I. světové války, bylo Rakousko centrem rozlehlé říše, která ovládala značnou část střední Evropy. V současnosti je Rakousko spolková republika, která se skládá z devíti spolkových zemí. Rakousko je proslulé svými lyžařskými zařízeními v nádherných horách, křišťálově čistými jezery a krásnými zelenými údolími. Po celé zemi naleznete množství překrásných architektonických památek připomínajících mocné Habsburky, kteří ovládali střední Evropu po mnohá staletí. Tato země patří ale také mezi regiony, které se mohou pyšnit téměř 5000 let dlouhou vinařskou historií.

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q