Přání

Aktuálně

Rok 2020 se pomalu blíží ke svému konci a s tím je spojena hluboká proměna cestovního ruchu s novými požadavky. Věřme, že společně tuto těžkou krizi překonáme, že turismus v brzké době znovu ožije a že se zase všichni brzy setkáme Velice si vážíme vaší důvěry a spolupráce v posledních dvanácti měsících. Prožijte nadcházející vánoční svátky v rodinném kruhu k nabrání síly.Přejeme Vám a Vaší rodině příjemný vánoční čas a dobrý start do roku 2021 plného naděje a zdraví.

Koncem listopadu a celý prosinec jste v loňském roce s námi trávili na adventních zájezdech. Nejúspěšnějšími byly zájezdy do nedalekých Drážďan, Míšně, na zámek Moritzburg nebo pevnost Königstein.

Pro zpříjemnění vánoční atmosféry si vyslechněte Vánoční koncert – The Dark Tenor

The Dark Tenor patří k nejúspěšnějším umělcům klasického Crossover žánru. The Dark Tenor je již od roku 2015 na programu všech proslulých koncertních sálů v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku. Jeho zlatá alba byla více než 200 000 krát prodána. The Dark Tenor vyrůstal v Drážďanech a byl členem světoznámého chlapeckého sboru Dresdner Kreuzchor. Později působil ve vybraném sboru Semperovy opery. Drážďany zůstávají stále v umělcově srdci.

https://www.youtube.com/watch?v=NDIIP0Z9ckU 

 

Přání

  • nejzajímavější zážitkové výlety na míru pro Vás
  • přátelský přístup
  • postaráme se o tu největší zábavu
  • Váš úsměv je pro nás tím největším hnacím motorem
  • více kontaktních údajů najdete na stránce kontakty.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím